• 15 m²'lik geniş çatı katı, rahat bir dinlenme için ayrı, rahatsız edilmeyen bir alana sahip olmanızı sağlar
• Aydınlık ve rahat bir iç alan sağlayan büyük cam pencereler ve kapılar
• 15 m²'lik keyifli bir teras (isteğe bağlı özellik, fiyata dahil değildir), güneşlenerek, hayal kurarak veya yıldızları sayarak açık havada daha fazla zaman geçirmenize olanak tanır
• Genel tasarıma anında daha fazla stil ve karakter katan modern kaplama
Ahşap evimiz SOPHIA, olağanüstü tasarıma değer verenler ve kendilerini daha çağdaş mimari çözümlerle çevrelemek isteyenler için gerçek bir keyif olabilir. Tek kişi veya çift kişilik geçici konaklamalar için kompakt, şık, çevre dostu ve daha uygun fiyatlı bir yer arıyorsanız bu model sizin için ideal bir seçim olabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 24 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 10,7° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x500 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 2*161 cm x 192 cm; 1*85cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*50cmx50cm; 2*85 cm x 192 cm; 2*70 cm x 105 cm; 2*70 cm x 144 cm |
| Saçak yüksekliği | 351 cm |
| Sırt Yüksekliği | 418,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 30,65 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1083





