Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Çim biçme makinesini, bisikletleri, aletleri ve ekipmanı güvenli bir şekilde saklamak için işlevsel bir ek baraka.
• Kulübenin girişine yakın bir niş, ek bir depolama alanı sunar ve genel kabin tasarımına benzersiz bir mimari görünüm kazandırır.
• Sıcak yaz günlerinde açık havada çok ihtiyaç duyduğunuz gölgeli alanın keyfini çıkarmanızı sağlayan hoş çatı çıkıntısı.
• Maksimum termal verimlilik ve genel konforu garanti eden çift camlı pencereler ve kapılar.
CLARA, geleneksel ahşap yapı koleksiyonumuzun klasik stildeki mücevherlerinden biridir. Şık küçük mimari detaylara ve diğer birçok avantaja sahip olan bu kabin, mükemmel bir estetik hissi sağlayacak ve size en üst düzeyde işlevsellik ve konfor sağlayacaktır. Tamamen size ait olan alana girin ve orayı keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer haline getirin! İster bahçecilik faaliyetleri arasında dinlenmek için basit bir odaya, ister uzak bir işyerine, ister barbekü akşam yemekleri için harika bir arkadaş toplama alanına ihtiyacınız olsun, bu kesinlikle gidilecek çözüm olabilir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 700x400cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 161 cm x 192 cm (1 adet), 69 cm x 172 cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 cm x 105 cm (1 adet); 70 cm x 105 cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 169 cm |
| Sırt Yüksekliği | 270cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 22,65 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 28 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV337




