Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Hızlı ve kolay erişim için çapraz pencereli çift kapı ve alanı daha parlak hale getirmek için biraz doğal ışık.• Yapıya açık ve davetkar bir görünüm sağlamanın yanı sıra güzel bir gölge sağlayan çıkıntılı düz bir çatı.
• İstediğiniz gibi kullanılabilecek açık plan düzeni; bazı dekor öğelerini, hobi ekipmanlarınızı ve daha fazlasını yerleştirin.
MALTA gibi uygun fiyatlı ancak görsel açıdan etkileyici bir model, bahçe alanınıza çok değerli bir katkı olabilir. Yeni projeler ve hobiler edinin, iç ve dış mekanlarda keyif alacağınız alanlar yaratın ve aletlerinizin her zaman kolayca görülebileceği düzenli bir alanın yeni keşfedilen rahatlığının tadını çıkarın. Çift kapıdaki ve çatı çıkıntısının altındaki büyüleyici tasarım detayları, MALTA'dan yakın zamanda sıkılmayacağınız anlamına geliyor. Son olarak bu model, yüksek kaliteli malzeme ve ince işçilik nedeniyle 5 yıl garantilidir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 50cm (1#039;3") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x300cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 273x273 cm |
| Kapılar | 130cm x 192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 284cm x 284cm |
| Saçak yüksekliği | 196 cm |
| Sırt Yüksekliği | 223 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 7,45 m² |
| Zemin | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 9 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1082




