• Çok sayıda pencere, iç mekanların aydınlık ve havadar olmasını sağlar, ayrıca harika manzaralar sunar.
• Mini mutfaklı geniş bir oturma odası uzanmayı, çalışmayı veya sadece molanızın tadını çıkarmayı mümkün kılar.
• Okumak, kişisel projeler üzerinde çalışmak ve depolamak için kullanılabilecek ekstra bir oda.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
• Yalıtımlı duvarlar, çatı ve zeminler bahçe odasında optimum sıcaklığı sağlar.
Her zaman çalışabileceğiniz, dinlenebileceğiniz, sanat eserleri yaratabileceğiniz veya fitness rutininizi rahatsız edilmeden gerçekleştirebileceğiniz kendi alanınıza sahip olmayı hayal ettiyseniz, bu bahçe odası sizin için olabilir. Bu yalıtımlı yapı, yemek pişirmek, çalışmak ve çeşitli hobiler edinmek için ayrılmış alanlara ve yeterli alana sahiptir. Düzgün tasarımı sayesinde bu model çevresine kolayca uyum sağlayacaktır. Rahatsız edilmeden zaman geçirmenin tadını çıkarın ve yeni özel bahçe alanınızda en çok sevdiğiniz şeyi yapın.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 1 |
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 34,55 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 2,0° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), İngiliz ölçü birimi | 23'039;x13'039; |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 710cm x 420cm |
| Kapılar | 1*161x192cm, 2*85x192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*50x50cm, 1*90x39cm, 1*70x105cm, 2*138x105cm, 2*85x192 cm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 229,5 cm |
| Sırt Yüksekliği | 243 cm |
| Yaşam alanı | 24.05m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 27,60 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: UK11969





