Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Bahçe odasındaki iki ayrı alan, binanın her iki bölümünü de farklı amaçlara ayırmanıza olanak tanır.• Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş, çevre dostu, sağlam yapı.
• Kompakt bir görünüm yaratan şık, hafif eğimli çatı.
• İç mekanların iyi aydınlatılmasını sağlayan geniş pencereler ve kapılar.
Her zaman arka bahçenizde zamanınızı istediğiniz gibi geçirebileceğiniz özel bir alan hayal ettiniz mi? Güzel bahçe odamız LUCIANA S ideal bir model olabilir! Bu bütçe dostu bahçe odası modeli, bahçenizde huzurlu bir vaha yaratmak için gereken her şeye sahiptir. Odanın düzeni uygun şekilde iki ayrı alana bölünmüş olup, bahçe odanızı tamamen farklı iki şekilde kullanmanıza olanak sağlar.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 2 * 85 x 192 cm, 2 * 161 x 192 cm |
| Eaves height | 216 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 820 x 370 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 30 m² |
| Living space | 26.25 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 270 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 21 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Slope Ratio | 8.90 ° |
| Volume | 7.20 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 2 * 85 x 192cm, 3 * 90 x 37cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: SC230803





