Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Çok yönlülüğü nedeniyle kapsül, benzersiz bir misafir odası, arka bahçenizdeki kamp kapsülü olmaktan, basit bir depolama alanına kadar çok sayıda amaca hizmet edebilir.
• Yuvarlatılmış bölmenin şekli orijinal ve göz alıcı görünür.
• Birkaç farklı kapsül boyutu seçeneği arasından seçim yapma ve mükemmel eşleşmeyi bulma yeteneği.
Arka bahçenizde şık bir dinlenme ve macera köşesi mi yaratmak istiyorsunuz? Ya da belki bir kamp veya glamping işi başlatmakla ilgileniyorsunuz? O halde daha fazla kendinizi yormayın, çünkü doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış bahçe kapsülümüz BRETA sizin için mükemmel bir çözüm olabilir! Bu güzel yapı, bahçenizde ilgi odağı olabilir, evinizdeki tüm eğlenceli aktivitelerin temeli olabilir, şık bir misafir odası veya kamp alanı gibi keyifli bir iş fırsatı olabilir. Alanı çocuklarınıza ayırın, burayı kişisel veya iş amaçları için konforlu bir misafir odası, bir hobi alanı haline getirin, uygun bir depolama çözümü düzenleyin veya göz kamaştırıcı işinize başlayın; bu çok işlevli bina çok sayıda farklı şeye dönüşebilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 30 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 10 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x400cm |
| Duvar | 28mm |
| İç boyutlar (GxD) | - |
| Kapılar | 1*130cm x 172cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 296x396 cm |
| pencereler | 1*70cmx105cm |
| Sırt Yüksekliği | 256 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV113A


