Klasik tarzdaki büyükanne ek binası ARGO MN'yi keşfedin ve minimalist ahşap estetiğin keyfini çıkarın. Bu konforlu ve pratik model, ana ikamet yerinizin yakınında size değerli bir alan uzantısı sağlayabilir veya tüm yıl boyunca bir aile tatil yeri olarak hizmet verebilir. ARGO MN, güvenilir ısı yalıtımı sayesinde yılın her mevsiminde ailenizle ve arkadaşlarınızla kaliteli vakit geçirmek ve kaliteli vakit geçirmek için harika bir modeldir.
• Büyükanne ek binasında tüm yıl boyunca optimum termal konfor sağlayan yüksek kaliteli ısı yalıtımı (duvarlar, çatı ve zeminler).
• Uygun şekilde dağıtılmış bir iç alan, tüm alanı verimli bir şekilde kullanmanızı sağlar.
• Dış mekanda gölgeli bir alan sağlayan şık apeks çatı ve işlevsel çatı çıkıntısı.
• Çift camlı ahşap giriş kapıları - dış cepheye ekstra rahatlık sağlayan hoş bir estetik özellik.
• Ek binayı çevreleyen çok sayıda pencere, rahat, güneşli bir iç alan sağlar.
• Özel bir banyo alanı.
Granny ek bina ARGO MN, konforlu bir ikincil yaşam alanı veya tüm yıl boyunca dinlenme alanı olarak tasarlanmış, kompakt ve şık bir çözüm arayanlar için hoş bir seçim olabilir. Klasik tarzdaki ahşap bir kabinin tüm fonksiyonel ve estetik unsurlarını içeren bu kompakt yalıtımlı yapı, bahçe alanınıza rahat bir katkı veya güzel bir tatil kaçamağı olabilir. Güvenilir ısı yalıtımı, soğuk aylarda bile sıcak ve konforlu konaklamalar sağlar.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda, çatı ve zeminlerin yanı sıra kaplama ve duvarlar arasında kullanılan ve yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlayan 100 mm kalınlığında poliüretan levhalar bulunur.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x700cm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 85 x 192 cm (4 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 x 105 cm (3 adet); 70 x 105 cm (1 adet); 50 x 50 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 263,5 cm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 35 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: 9305




