• Mükemmel iç yerleşim: 3 geniş yatak odası, 35 m²'lik geniş oturma odası ve en üst düzeyde konut konforu sağlayan üç özel banyo alanı.
• Zarif ve modern bir görünüm sağlayan çağdaş dikey kaplama.
• Anında dikkati çeken şık, çağdaş, tek eğimli çatı.
• İyi güneş ışığı alan ve rahat iç mekanlar sunan çok sayıda büyük pencere.
• Sağlıklı bir yaşam ortamı sağlayan doğal, yüksek kaliteli kozalaklı ağaçtan yapılmıştır.
• Evi geniş bir ön ve yan terasla yükseltme olanağı (isteğe bağlı özellik).
Şık asimetrik şekle ve çağdaş mimari tasarıma sahip ahşap ev ZOE, lüks bir aile konutu veya tatil evi olabilir. Muazzam bir terasla birleşen 96 m² iç alan, bu modeli, her aile üyesinin mahremiyetini ve konforunu sağlamak isteyen daha büyük evler için olağanüstü bir seçim haline getiriyor. Aynı işlevsel faydalara sahip başka bir seçeneği keşfetmek istiyorsanız, çift eğimli çatılı benzer bir ahşap ev modelimiz var.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 8° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1600x720 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 8*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*70 cm x 105 cm;2*138 cm x 105 cm; 4* 85 cm x 192 cm (vitrin);6* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 250cm |
| Sırt Yüksekliği | 345 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 11 |
| Yaşam alanı | 95,7 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 96 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1869




