Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Bu garaja küçük arabalardan ciplere kadar her şeyi rahatlıkla park edebilirsiniz.
• CLASSIC DUO'nun düzeni, depolama veya bazı bitkiler için ekstra alan garanti eder.
• Tasarım, çevreye uyum sağlarken şıklık katacaktır.
• Uzun süre dayanacak bir yapı: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar ve sağlam yapı.
• Zorlu hava koşullarından tamamen korunurken araçlarınıza erişim çok kolay olacaktır.
Çift ahşap garajımız CLASSIC DUO, arabalarınızı ve diğer araçlarınızı korumak söz konusu olduğunda çok akıllı bir seçimdir. Evinizden sadece birkaç adım uzakta büyüleyici bir barınak istiyorsanız, o zaman bu hayalinizi gerçeğe dönüştürme şansınız var. Onu döşemekten çekinmeyin ve bahçenizde biraz kıvılcım yaratabilecek bir alan seçin. Arabalarınızı kuru ve yola hazır tutacak sağlam bir garaj seçin – CLASSIC DUO.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x895 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x866 cm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (Yan kapı) & 240cm x 205cm (2 x Garaj çift kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 575cm x 875cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 277 cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 54 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV131




