Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Tepe çatı konstrüksiyonu çatının sarkmasını önleyecek ve zamansız onarım çalışmalarını önleyecektir.
• Ağır hizmet tipi garaj kapıları ve güvenli kilitler eşyalarınızın güvenliğini garanti eder.
• Her türlü planı mümkün kılan pratik bir düzen: birden fazla arabayı park etmekten, dinlenebileceğiniz bir odaya sahip olmaya kadar.
• Bahçenize film tadında bir kalite katacak ilgi çekici tasarım.
Ahşap garaj MULTI tam olarak iddia ettiği şeydir; hem elementlerden korunma hem de kendini ifade etme alanı sunan çok işlevli bir model. Yüksek kaliteli malzemelerin, özelleştirilebilir düzen ve dekorasyon seçeneklerinin ve hızlı ve kolay montajın keyfini çıkarın. Zanaatkarlık becerilerinizi geliştirmek için kendinize alan açın ve evinizde daha fazla yer açın. Arabalarınızı şık ve ilham verici bir garaja park edin, gerisi size kalmış!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 60 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20/30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x595 cm + 300x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 566x566 cm + 282x566 cm |
| Kapılar | 240 cm x 205 cm (2 adet; çift garaj kapısı); 85 cm x 192 cm (1 adet; tek taraflı kapı). |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 cm x 105 cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 297 cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 54 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV357




