Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Tepe çatı konstrüksiyonu çatının sarkmasını önleyecek ve zamansız onarım çalışmalarını önleyecektir.
• Ağır hizmet tipi garaj kapıları ve güvenli kilitler eşyalarınızın güvenliğini garanti eder.
• Her türlü planı mümkün kılan pratik bir düzen: birden fazla arabayı park etmekten, dinlenebileceğiniz bir odaya sahip olmaya kadar.
• Bahçenize film tadında bir kalite katacak ilgi çekici tasarım.
Ahşap garaj MULTI tam olarak iddia ettiği şeydir; hem elementlerden korunma hem de kendini ifade etme alanı sunan çok işlevli bir model. Yüksek kaliteli malzemelerin, özelleştirilebilir düzen ve dekorasyon seçeneklerinin ve hızlı ve kolay montajın keyfini çıkarın. Zanaatkarlık becerilerinizi geliştirmek için kendinize alan açın ve evinizde daha fazla yer açın. Arabalarınızı şık ve ilham verici bir garaja park edin, gerisi size kalmış!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 50 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30 cm (11,8") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x595 cm + 300x595 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (Yan kapı) & 240cm x 205cm (Çift garaj kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 303,5cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV039-8




