• Bu garaja küçük bir arabadan cipe kadar her şeyi rahatlıkla park edebilirsiniz.
• CLASSIC'in düzeni depolama veya bazı bitkiler için ekstra alan garanti eder.
• Tasarım, çevreye uyum sağlarken şıklık katacaktır.
• Uzun süre dayanacak bir yapı: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar ve sağlam yapı.
• Zorlu hava koşullarından tamamen korunaklıyken aracınıza ulaşmak çok kolay olacaktır.
Tek ahşap garajımız CLASSIC, arabanızı ve diğer araçlarınızı koruma konusunda çok akıllı bir seçimdir. Evinizden sadece birkaç adım uzakta büyüleyici bir barınak istiyorsanız, o zaman bu hayalinizi gerçeğe dönüştürme şansınız var. Onu döşemekten çekinmeyin ve bahçenizde biraz kıvılcım yaratabilecek bir alan seçin. Arabanızı kuru ve yola hazır tutacak sağlam bir garaj seçin – KLASİK.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (11") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x750cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (Yan kapı) & 240cm x 205cm (Çift garaj kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 384 cm x 734 cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 209,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Zemin | Kat dahil değildir ancak ek ücrete tabidir |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV209




