Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Arabanız ve bir bank, saksı bitkileri veya bazı saklama eşyalarınız için 18 m² alan.
• Düz çatı, yapının daha kompakt görünmesini sağlar ve ona modern bir his verir.
• Üstün kaliteli malzemeleri sayesinde MODERN'in yıllarca dayanacağına güvenebilirsiniz: yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi, dil ve oluklu tahtalar.
• Bu garaj oldukça açıktır: Onu tutan sütunlar çok az yer kaplar ve garaja erişimi kolaylaştırır.
Düz çatılı ahşap bir garaj olan MODERN ile günlük yaşamınızın kalitesi gerçekten artacak. Bu güzel ama pratik yapı, arabanızı her zaman kapalı ve yola hazır tutmak için mükemmeldir. Bu çağdaş garaj bir kol ve bir bacağa mal olmayacak, ancak misafirleriniz ve sevdikleriniz üzerinde bir izlenim bırakacaktır. Arabanıza ve ailenize yer açın ve bahçenizi yeni bir ışıkta görmeye hazırlanın. Montaj hızlı ve kolaydır, bu nedenle büyük bir sonuç için çok az çaba bekleyin!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 21,5m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x595 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 209 cm |
| Sırt Yüksekliği | 229 cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV038-1




