Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Boyutu ne olursa olsun her araca hizmet verebilecek geniş bir otopark.
• BETSY'nin çarpıcı tasarımı hem arabanızı hem de bahçenizi öne çıkaracak.
• Yüksek kaliteli malzemeler uzun ömürlülüğü ve gönül rahatlığı garanti eder.
• Otopark 3,6 m genişliğinde ve 6 m uzunluğunda olup kar, yağmur ve güneşe karşı geniş koruma sağlar.
• Tepe şeklindeki çatı, yağmur suyunun üstte birikmesi yerine, garajın kenarlarından aşağıya damlamasını sağlayacak bir eğim sağlar.
BETSY heyecan yaratacak; arabanızın ihtiyaç duyduğu oyun değiştirici olabilecek eşsiz bir ahşap otoparktır. Bu model rüya gibi ve romantiktir ve amacına hizmet etmek için buradadır: arabanızı hava şartlarından korumak ve kalıcı bir park yeri sağlamak. Cömert yerleşim düzeni park etmeyi kolaylaştıracak ve bakım sorun olmayacak. Göze çarpan bir otopark arıyorsanız, BETSY bu alanda gerçekten harikalar yaratabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 360x600cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 205 cm |
| Sırt Yüksekliği | 300cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV361




