• Otopark iki araba için ideal boyuttadır ve bazı dekorasyonlara sahiptir.
• Baraka, ekstra bir depolama alanı veya takılmak için bir yer görevi görebilir.
• Bu baraka ve garaj kombinasyonunun görünümü gözleri çok yormaz ve bahçenize uyum sağlar.
• Hem barakaya hem de garaja kolayca erişilebildiğinden, bu düzenin rahatlığıyla eşleşmesi zordur.
• Bu modelde kullanılan tüm malzemeler en üst kalitededir; bu binanın 10 yıl garantili olmasına şaşmamak gerekir.
Barakalı bu garaj, sizin ve arabalarınız için özel olarak yapılmış gibi görünecek. Kulübede vakit geçirirken her zaman büyük pencerelerden dışarıya bakabilir veya çift kapıdan garaja adım atabilirsiniz. Ahşap baraka havadar ve ferahtır ve arabalarınızı park edebileceğiniz yer de bol miktarda boş alana sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu çok işlevli çözüm, araba tutkunlarının, özgür ruhların ve sevdiklerinizin ilgisini çekecek bir çözümdür. O yüzden onları bekletmeyin.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 51 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm (1'3") |
| Çatı Eğim Oranı | 13,3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x550 cm + 595x220 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm; |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138cm x 105cm ve 70cm x 105cm |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 290cm |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV038-7




