• Arttırılmış koruma için 2 adet garaj yan duvar paneli fiyata dahildir. Ayrıca yan duvar panellerinin sayısını hiç yoktan 3'e değiştirme seçeneği de bulunmaktadır.
• Şık düz çatı, unutulmaz çağdaş bir görünüm sağlar.
• Bahçe eşyalarınızı, aletlerinizi ve ekipmanlarınızı rahatça saklamanız için 2 verimli depolama odası (her biri 5 m²).
Bahçenizi şık ve işlevsel bir araç depolama çözümüyle tamamlamak istiyorsanız, sağlam ve güvenilir garaj LUNA F PLUS mükemmel bir seçimdir. Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış bir garaj, her zaman uygun araç koruması ve havalandırma sağlayacaktır. Bu modelin en faydalı özelliklerinden biri, kullanışlı saklama alanlarının, genellikle her yere dağılmış olan tüm eşyaları güvenli bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olmasıdır.
Özelleştirilebilir Yan Duvar Paneli Sayısı
Bu garaj modeli, aracınız için mükemmel koruma sağlayan, dikey çıtalı ekran kaplamasıyla kaplanmış ahşap çerçeveden yapılmış 2 yan panel içerir. Araç park yeri yapısı, aksesuar bölümünde yan paneller eklenerek veya çıkarılarak kolayca değiştirilebilir; yalnızca otoparkınızın yanlarına eklemek istediğiniz ahşap panel sayısını seçin (0-3).
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 490x565 cm |
| Kapılar | 2 |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 210cm |
| Sırt Yüksekliği | 230cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1508




