• Şık yan paneller size işlevsellik sağlar ve aracınızı verimli bir şekilde korur
• Dikey çıtalı ekranın yan panelleri uygun havalandırma sağlar
• Yan panel sayısını seçebilme ve modeli tam ihtiyaçlarınıza göre değiştirebilme yeteneği
• Otoparkın uzun ömürlü olmasını sağlayan sağlam ve güvenilir ahşap yapı
• Bahçe alanınıza hoş bir mimari dokunuş katan şık ve çağdaş tasarım
Sevimli çift garajımız LUNA stil, işlevsellik ve konforun mükemmel bir temsilidir. Özel yapısı, bu garaj modelini yükseltmenize ve ek yan panel aksesuarlarının sayısını seçerek yapısal görünümünü değiştirmenize olanak tanır. Verimli bir araç depolama çözümü arıyorsanız, bu büyüleyici model dikkate almanız gereken model olabilir.
İstediğiniz Sayıda Yan Duvar Panelini Seçin
Bu garaj modeli, aracınız için mükemmel koruma sağlayan, dikey çıtalı ekran kaplamasıyla kaplanmış ahşap çerçeveden yapılmış çift yan panel içerir. Aksesuar bölümümüzden ek paneller seçilerek garaj yapısı kolaylıkla değiştirilebilir; sadece otoparkınızın yanlarına eklemek istediğiniz ahşap panel sayısını seçin (2-6).
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 600x600 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Saçak yüksekliği | 245cm |
| Sırt Yüksekliği | 340cm |
| Zemin | - |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1279




