Modelin Öne Çıkan Noktaları
• 21 m²'lik bir yaşam alanı – hayal gücünüzü serbest bırakın ve onu size en iyi şekilde hizmet edecek şekilde düzenleyin.• Ana yaşam alanının karşı tarafında yer alan iki özel yatak odası, rahat ve kesintisiz bir uyku çekmenizi sağlar.
• Klasik şekil ve dış tasarım – eskimeyen geleneksel estetiğe değer verenler için mükemmel.
• Konut konforunuz için özel bir banyo alanı.
Ahşap ev FILL S, orta boy veya daha büyük bir aile için hoş bir konut veya geniş aile tatilleri için geniş bir ikincil ev olabilir. Üstelik tek katlı düzeni yaşlı sakinler veya küçük çocuklu aileler için maksimum konfor sağlıyor. Bir süredir bu tür bir yerleşim alanını düşünüyor muydunuz? O zaman nihayet hayalinizi gerçekleştirmenin zamanı gelmiş olabilir!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Banyolar | 1 |
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 68.00 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30/20 |
| Çatı Eğim Oranı | 10.40° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1050x585 cm |
| Duvar | 34 mm + 100 mm yalıtım + 34 mm |
| Kapılar | 1*161x192 cm, 5*85x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*138cm x 105cm, 3*70cm x 105cm, 2*50x50cm |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 310,5cm |
| Yaşam alanı | 49,45 m² |
| Yatak odaları | 2 |
| Zemin | - |
| Zemin alanı | 60 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: DE7986





