ELDA, anında daha parlak ve umut verici görünecek bir gelecek için geri sarmak, yansıtmak ve pillerinizi yeniden doldurmak için kullanacağınız bir bahçe saunasıdır! Güzel bir tepe çatısına sahip bu detaylı yapı, aralarından seçim yapabileceğiniz 3 sıra bankla rahat ve konforludur. Duş alanları ve geniş dinlenme alanını da unutmamak gerekiyor; ELDA'nın her zaman sauna olarak kullanılması gerekmiyor, aynı zamanda boş zamanlarınızı şık bir şekilde geçirmek için de orada!
Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Yapısı sağlam ve güvenilirdir; 5 yıl garantilidir.• Rahat ve kullanışlı sauna odasında buharın tadını çıkarmak için 3 adet bank bulunmaktadır.
• Duş alanı, saunadan sonra kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve dinlenme odası, olumlu etkiyi bir süre daha uzatacaktır.
• Saunanın klasik tasarımı bahçenize hoş bir şekilde uyum sağlarken, apeks çatısı rahatlık ve karakter katar.
• Bol ışık alan ve harika manzaralar sunan çok sayıda pencere.
• Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış sauna alanı, sıcaklığın tadını çıkarmak için güvenli ve sağlıklı bir iç mekan ortamı sağlar.
ELDA'yı günlük veya haftalık rutininize dahil etmek doğal olarak gelecektir, çünkü bu gartensauna gününüze hafiflik getirecek ve buharın işini yapmaya başladığı anın tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Özel duş alanı, dinlenme odası ve saunaya sahip çevre dostu yapı, yumuşaklığı ve hoş kokusuyla sizi ödüllendirecek, bu duyuları gıdıklayarak alışılagelmiş stres faktörlerinden uzaklaşma hissi artacaktır. ELDA'da dinlenmenin tüm farklı yollarından yararlanın - vermeye devam edecek uygun fiyatlı bir satın alma!
| Ahşap İşleme | ahşap işleme mevcuttur (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm çatı levhaları |
| Çatı Alanı | 18,92 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20/30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | Çatı kaplaması mevcuttur (isteğe bağlı) |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x400cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapasite | 6 kişi |
| Kapılar | 1 * 70 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 57 cm x 185,5 cm); 2* 85 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 72 cm x 185,5 cm); 1*161 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 148 cm x 185,5 cm) |
| Malzeme | Sertifikalı doğal kuzey çamı veya ladin |
| pencereler | 1* 50 x 50 cm (şeffaf bölme boyutu 37 cm x 37 cm) 1* 70 x 105 cm (şeffaf bölme boyutu 57 cm x 92 cm) 2* 85 x 192 cm (şeffaf bölme boyutu 72 cm x 179 cm) |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 243 cm |
| Yatak yüzeyi | 219,2x99,2 cm |
| Zemin | Bekleme odası: Dil ve oluk bağlantıları, taban çerçevesi ve çapraz kirişleri olan 19 - 20 mm döşeme tahtaları. Sauna alanı: kızılağaçtan yapılmış zemin ızgarası (zemin tahtaları fiyata dahil değildir). |
| Zemin alanı | 16 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV352-2




