Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bahçe saunasının düzeni uygun şekilde 3 ayrı alana bölünmüştür: sauna odası, dinlenme alanı ve duş.• Geniş bir kapalı veranda – sauna sonrası davetkar bir dinlenme alanı.
• Sauna seanslarından sonra rahatça dinlenmenizi sağlayan 12 m² kapalı teras.
• Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış sauna alanı, sıcaklığın tadını çıkarmak için güvenli ve sağlıklı bir iç mekan ortamı sağlar.
• Özel duş alanı konforlu bir sauna deneyimi sağlar.
Uzun bir günün ardından rahatça dinlenebileceğiniz ve gevşeyebileceğiniz özel bir yerin hayalini mi kurdunuz? Tamamen stressiz bir bölgeyi ve arka bahçenizdeki yeni favori yerinizi keşfedin: kompakt ve rahat bahçe saunası ELDA. Doğal ışıkla dolu bu klasik ahşap yapı, bahçenizde dinlenme odası veya ailenizle ve arkadaşlarınızla vakit geçirebileceğiniz oturma odası uzantısı olarak da hizmet verebilir.
| Ahşap İşleme | ahşap işleme mevcuttur (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm çatı levhaları |
| Çatı Alanı | 42,66 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20/30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | Çatı kaplaması mevcuttur (isteğe bağlı) |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x750cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapasite | 8 kişi |
| Kapılar | 2 * 70 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 57 cm x 185,5 cm); 1* 85 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 72 cm x 185,5 cm); 1*161 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 148 cm x 185,5 cm) |
| Malzeme | Sertifikalı doğal kuzey çamı veya ladin |
| pencereler | 2* 50 x 50 cm (şeffaf bölme boyutu 37 cm x 37 cm) 1* 70 x 105 cm (şeffaf bölme boyutu 57 cm x 92 cm) 4* 85 x 192 cm (şeffaf bölme boyutu 72 cm x 179 cm) 1* 138 x 105 cm (şeffaf panel boyutu 125 cm x 92 cm) |
| Saçak yüksekliği | 216 cm |
| Sırt Yüksekliği | 270cm |
| Zemin | Bekleme odası: Dil ve oluk bağlantıları, taban çerçevesi ve çapraz kirişleri olan 19 - 20 mm döşeme tahtaları. Sauna alanı: kızılağaçtan yapılmış zemin ızgarası (zemin tahtaları fiyata dahil değildir). |
| Zemin alanı | 25 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1596




