• İki katlı yapısı, yaşam ve dinlenme alanlarının rahatça ayrılmasına olanak sağlar.
• Geniş bir çatı katı, gece boyunca dinlenmeniz için size huzurlu, rahatsız edilmeyen bir alan sağlar.
• Çok sayıda pencere bol miktarda doğal gün ışığının içeri girmesine izin verir ve evin genel tasarımını tamamlar.
• Özel bir banyo alanı, yaşam konforunuzu garanti eder.
Konforlu bir konaklama için tüm gereklilikleri sağlayan kompakt bir ahşap bina mı arıyorsunuz? Ahşap ev AVIGNON, tüm alanı verimli bir şekilde kullanmanıza ve yaşam ve dinlenme alanlarını rahatça ayırmanıza olanak tanıyan, çatı katıyla birlikte iki katlı bir yapıya sahip, ürün yelpazemizdeki birkaç kompakt modelden biridir. Bu büyüleyici ev, güvenilir bir şekilde termal olarak yalıtılmışsa, yılın herhangi bir ayında tek başına bir konut veya bir çift için şık, çevre dostu bir yaşam alanı olarak kullanılabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 38 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 50 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 32° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 500x400cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| Kapılar | 1*85cmx192cm; 1*70cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*138 cm x 105 cm; 1*70 cm x 105 cm; 2*50 cm x 50 cm |
| Saçak yüksekliği | 277 cm |
| Sırt Yüksekliği | 418,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2017






