• Kullanışlı iki katlı düzen, evi ayrı yaşam ve dinlenme bölgelerine bölerek maksimum mahremiyet ve konfor sağlar.
• Gizliliğinizi her zaman korumanıza olanak tanıyan iki yatak odası.
• Birinci katta açık mutfak alanı bulunan geniş bir yaşam alanı.
• Dinlenmek ve temiz havanın tadını çıkarmak için alan sağlayan, şık bir çatı çıkıntısıyla kaplı iki geniş ikinci kat balkonu.
• Tüm yapıyı güzel bir şekilde tamamlayan ve mükemmel klasik estetik sağlayan apex çatı.
Şık bir birincil veya ikincil konut için geniş bir ahşap ev mi arıyorsunuz? LANGON kolaylıkla bir olabilir! Geniş, kullanışlı planlanmış iç yerleşimi sayesinde ferahlık hissinin ve dış dünyadan kopmanın keyfini doyasıya yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızı ve ailenizi davet edin ve birlikte unutulmaz anlar yaşayın!
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Alanı | 86 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x870 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 540x815 cm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 4*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 566cm x 848cm |
| pencereler | 4* 70 cm x 105 cm;5* 138 cm x 105 cm;2* 85 cm x 192 cm (balkon kapısı) |
| Saçak yüksekliği | 378 cm |
| Sırt Yüksekliği | 621 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 4 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 9 mm döşeme yapısı + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 83,1 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV08-3





