Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• 12 m²'nin üzerinde iç alana sahip bu kullanışlı yapı, sauna odası, duş alanı bulunan soyunma odası ve dinlenme alanından oluşmaktadır.• Modern dikey kaplama başka bir yalıtım katmanı ekler ve kompakt binanın daha uzun görünmesini sağlar.
• Yavaş büyüyen kozalaklı ağaçlardan yapılmış sauna alanı, sıcaklığın tadını çıkarmak için güvenli ve sağlıklı bir iç mekan ortamı sağlar.
• Model, bahçenizin net bir görünümünü sağlayan ve bol miktarda doğal ışığın içeri girmesini sağlayan geniş taban-tavan pencerelerine sahiptir.
• Salon birkaç koltuk, dekoratif süs eşyaları ve daha fazlasını yerleştirmek için mükemmeldir.
Gartensauna DELLA, ister dinlenmeye zaman ayırarak, ister arkadaşlarınızla sohbet ederek, gelişmeniz için mükemmel bir ortam sağlayacaktır! Bu rahat ama şık model, sizin ve ailenizin banklarda rahat etmesine ve huzur içinde konuşmasına, düşünmesine veya deneyimin tadını çıkarmasına yardımcı olmak için gereken her şeye sahiptir. Fiziksel rahatlama için bir alan (sauna), ilgi çekici sohbetler için bir alan (dinlenme odası) ve huzurlu bir hazırlık alanı (duş alanı olan aradaki oda) bulunmaktadır. DELLA'yı bahçenize yerleştirin ve doğal, çevre dostu bir binada yüksek kaliteli eğlenceye hazırlanın.
| Ahşap İşleme | ahşap işleme mevcuttur (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Çatı | 135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve zıvana levhaları |
| Çatı Alanı | 13 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | Çatı kaplaması mevcuttur (isteğe bağlı) |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 464x264 cm |
| Duvar | 34 mm kütük tahtaları; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap kiriş (dikey); 25 mm ahşap kiriş (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| İç yüzey | 9,35 m² |
| Kapılar | 1*85x192 cm;1*70x192 cm |
| Malzeme | Sertifikalı doğal kuzey çamı veya ladin |
| pencereler | 4*85x192 cm (panorama pencereleri) |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Zemin | Taban için 40 - 50 mm kalınlığında ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve zıvana levhaları |
| Zemin alanı | 12,50 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2370





