Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Yapısı sağlam ve güvenilirdir; 5 yıl garantilidir.• Yerleşim kompakt olmasına rağmen saunada 3 takım bank bulunmaktadır.
• Duş alanı, saunadan sonra kendinizi yenilenmiş hissetmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır ve dinlenme odası, olumlu etkiyi bir süre daha uzatacaktır.
• Saunanın klasik tasarımı bahçenize hoş bir şekilde uyum sağlarken, tepe çatısı rahatlık ve karakter katar.
• Doğal kozalaklı ağaçtan yapılmış sauna alanı, sıcaklığın tadını çıkarmak için güvenli ve sağlıklı bir iç mekan ortamı sağlar.
ELDA'yı günlük veya haftalık rutininize dahil etmek doğal olarak gelecektir, çünkü bu gartensauna gününüze hafiflik getirecek ve buharın işini yapmaya başladığı anın tadını çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Çevre dostu yapısı sizi pürüzsüzlüğü ve hoş kokusuyla ödüllendirecek, bu duyuları gıdıklayarak alışılagelmiş stres faktörlerinden uzaklaşma hissi artacaktır. ELDA'da dinlenmenin tüm farklı yollarından yararlanın - vermeye devam edecek uygun fiyatlı bir satın alma!
| Ahşap İşleme | ahşap işleme mevcuttur (isteğe bağlı) |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm çatı levhaları |
| Çatı Alanı | 14,52 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20/30cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | Çatı kaplaması mevcuttur (isteğe bağlı) |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x400cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapasite | 6 kişi |
| Kapılar | 2 * 85 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 72 cm x 185,5 cm); 1* 161 x 192 cm (şeffaf panel boyutları 148 cm x 185,5 cm) |
| Malzeme | Sertifikalı doğal kuzey çamı veya ladin |
| pencereler | 1* 50 x 50 cm (şeffaf cam boyutu 37 cm x 37 cm) 2* 70 x 105 cm (şeffaf cam boyutu 57 cm x 92 cm) |
| Saçak yüksekliği | 202,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 229,5cm |
| Yatak yüzeyi | 219,2x99,2 cm |
| Zemin | Bekleme odası: Dil ve oluk bağlantıları, taban çerçevesi ve çapraz kirişleri olan 19 - 20 mm döşeme tahtaları. Sauna alanı: kızılağaçtan yapılmış zemin ızgarası (zemin tahtaları fiyata dahil değildir). |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV351




