• 29 m² kapalı teras – ızgara yemeklerin tadını çıkarmak, özel günleri kutlamak ve her günün tadını çıkarmak için mükemmel bir mekan.
• Açık mutfak ve yemek alanı bulunan geniş oturma odası, havanın açık havada dinlenecek kadar güzel olmaması durumunda rahat bir toplanma alanı sunar.
• Zamanın ötesinde bir estetik sunan klasik şekil ve tasarım.
• Yapının uzun ömürlü olmasını sağlayan güvenilir dil ve oluk yapısı.
• Konut konforunuz için özel bir banyo alanı.
Geniş, şık ve rahat geleneksel ahşap ev TOSCANA, daha basit ve doğal bir yaşam tarzını keşfetmek isteyenler için gerçek bir mücevherdir. Güvenilir kozalaklı ahşap yapısı, iyi dağıtılmış iç düzeni, klasik ahşap estetiği ve güzel kapalı terası bu modeli gerçekten arzu edilen bir parça haline getiriyor. Tüm odalardan terasa doğrudan giriş, evin içinde kolay hareket etmeyi sağlar ve maksimum rahatlık ve konfor sağlar.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 99 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 340cm |
| Çatı Eğim Oranı | 14° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 480x1100 cm + 300 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 455x1075 cm |
| Kapılar | 3*85 cm x 192 cm; 1*70cmx192cm; 2*161 cm x 192 cm; 2*130cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 3*138 cm x 105 cm; 1*50cmx50cm |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 305 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 44,45 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 50 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV222




