11,5 m² kapalı terasa sahip ahşap ev AVON, orta veya daha büyük bir aile için tam olarak en uygun alanı sunar. Çok sayıda küçük alana rahatça bölünmüş geniş ve konforlu bir aile evi istiyorsanız kesinlikle bu modeli düşünün; bu tam size göre olabilir!
• 11,5 m² kapalı teras – sabah güneşinin ve birbirinizle birlikte olmanın tadını çıkarmak için mükemmel bir mekan.
• 27 m²'lik yaşam alanı size güzel bir mutfak, yemek yeme ve dinlenme alanları yaratma konusunda tam bir özgürlük sağlar.
• Kaliteli bir gece uykusu için özel bir alan yaratmak için fazlasıyla alan sağlayan 2 rahat yatak odası.
• Uygun şekilde düzenlenmiş iç düzen – bu muhteşem alandan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan çok sayıda büyük ve küçük oda.
• Çıkıntılı şık apeks çatı – rahat bir geleneksel görünüm yaratan ve gölgeli bir teras alanı sağlayan harika bir klasik stil öğesi.
• Ayrı banyo ve WC odaları.
Ailenizin rahatça vakit geçirebileceği ikinci bir konut alma fikrini düşündünüz mü? Neyse ki, doğal ahşap yaşam tarzını doyasıya yaşamak isteyenler için harika bir teklifimiz var! Klasik tasarıma, muhteşem bir terasa ve kullanışlı iç yerleşime sahip büyüleyici ahşap evimiz AVON, doğaya daha yakın, yavaş yaşamın tadını çıkarmak için mükemmel bir yer olabilir.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda, çatı ve zeminlerde kullanılan 100 mm kalınlığında poliüretan levhaların yanı sıra çift duvarlar arasında 100 mm poliüretan levhalar bulunur ve yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlanır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 5950mm x 15000mm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 5600 mm x 14650 mm |
| Kapılar | 85cm x 192cm (6 adet) ve 161cm x 192cm (2 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 70cm x 105cm (1 adet) ve 138cm x 105cm (5 adet) |
| Saçak yüksekliği | 2360mm |
| Sırt Yüksekliği | 3040mm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 72 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1009





