Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Bahçenizde ailenizle yemek yemeniz için mükemmel bir mekan sağlayan 7 m²'lik muhteşem kapalı teras.
• Kulübeyi çevreleyen çapraz pencereler rahatlık katar ve içeriye bol miktarda güneş ışığı girmesini sağlar.
• Çatı çıkıntısı, dışarıda şezlong veya bank yerleştirmeniz için ek gölgeli alan sağlar.
Kendinize klasik tarzda bir ahşap güzellik SHANON inşa ederek günlük yaşamınıza daha fazla konfor, rahatlama ve eğlenceli deneyimler katın! Çok sayıda işlevsel ve şık unsur içeren bu kompakt ve sağlam baraka, bahçenizin arka köşesine hoş bir şekilde uyum sağlayacak ve size uzanmanız için bolca alan sağlayacaktır.
| Anti Rot Warranty | 10 Year |
|---|---|
| Doors | 1 * 161 cm x 192 cm ( Entrance ) |
| Eaves height | 209 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 400 x 400 cm + 175 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Floor area | 16 m² +7 m² |
| Internal dimensions (WxD) | 367 x 367 cm |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 250 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick tongue & groove boards |
| Roof Area | 29 m² |
| Roof Covering Material | Optional |
| Roof Overhang (Front, Side, Back) | 175 cm |
| Roof Slope Ratio | 18° |
| Total Number of Rooms | 1 |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 1* 70 cm x 105 cm;1* 138 cm x 105 cm |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV045




