Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Binayı çevreleyen ve size konforlu bir açık oturma alanı sağlayan 16 m² kapalı teras.
• İçeriye bol miktarda doğal ışık girmesini sağlayan büyük pencereler.
• Özel bir banyo alanı.
İhtiyaç duyduğunuzda hızlıca ulaşabileceğiniz ve rahatlıkla kullanabileceğiniz sakin bir vahayı kendinize yaratmak ister misiniz? O halde bahçe stüdyomuz ANNA sizin için mükemmel bir çözüm olabilir! Bu büyüleyici mimari güzellik, olağanüstü çağdaş estetiğe, üst düzeyde işlevselliğe ve rahatlığa değer veren bir kişi için tasarlandı.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm kalınlığında tahtalar |
| Çatı Alanı | 44 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 30 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 12,8° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 750x500cm |
| Duvar | 34mm |
| İç boyutlar (GxD) | 721x471 cm |
| Kapılar | 1*161cmx192cm; 1*70cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*70 cm x 192 cm; 2*85 cm x 192 cm |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 283,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 17,5 m² |
| Zemin | 20 mm kalınlığında tahtalar |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1982




