Modelin Öne Çıkan Noktaları:
• Binanın ön tarafı tamamen cam olduğundan içerisi bol miktarda doğal gün ışığı alır.
• Çağdaş tarzın hayranları için estetik açıdan hoş, modern bir görünüm.
• Mimari stile çok beğenilen ekstra ince ayarı ekleyen şık çatı çıkıntısı.
Güneş ışığıyla dolu bahçe stüdyosu MARION, kabinin içini istediğiniz gibi düzenlemenize olanak tanıyan geniş bir ortak alana sahiptir. Her türlü aktivite için mükemmel bir binadır: ev ofisi, sanat stüdyosu, atölye veya ev spor salonu. Eğlenceli ve heyecan verici bir planlama deneyimine dalın; bahçe odanızı belirli bölgelere bölebilir veya tüm alanı açık tutabilirsiniz, bu tamamen size kalmış!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 35 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20/30cm |
| Çatı Eğim Oranı | 12° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 750x400cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 3*130x192 cm; 1*85x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*85x192 cm; 1*50x50 cm |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 263,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 26,65 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1177




