Eviniz son zamanlarda sıkışık mı hissediyor? Arka bahçenizde bir yaşam alanı uzantısı inşa etmek, kendiniz için ekstra bir alana, arkadaşlarınızı ziyaret etmeye veya aile üyelerinizin yakınlarda kalabileceği konforlu bir ikamet yerine ihtiyaç duyduğunuzda sizi birçok güçlükten kurtarabilir. LINCOLN M ahşap evinde geniş bir oturma odası alanı, iki orta boy yatak odası, özel bir banyo alanı ve depolama için ek bir kompakt alan bulunmaktadır. Geleneksel tarzda güzel bir ahşap evden ihtiyacınız olabilecek her şey ve daha fazlası! Size en üst düzeyde rahatlık sağlamak için bu modelin yalıtımlı bir versiyonu da mevcuttur.
• 25 m²'lik geniş bir oturma odası – evin ana dinlenme alanını oluşturmaya fazlasıyla yetiyor.
• Hoş bir geleneksel görünüm sağlayan ve arka bahçenize hoş bir şekilde uyum sağlayan geleneksel apeks çatı.
• Misafirlerinizi ağırlarken mahremiyetinizi korumanızı sağlayan 2 yatak odası.
• İşlevsel bir depolama odası.
• Özel bir banyo alanı.
Uzun zamandır ahşap ev hayali kuruyorsanız bu hayalinizi gerçekleştirmenin şimdi tam zamanı! Ahşap evimiz LINCOLN M, yaşam alanı uzantısı, ikincil konut veya misafirhane arayan herkes için pratik ve işlevsel bir seçim olabilir. Nispeten kompakt bir yapı, yaşam alanının tüm temel unsurlarına uyum sağlar: dinlenme ve dinlenme odaları, depolama alanları ve banyo, konforlu bir konaklama sağlar.
| Anti Rot Warranty | 10 Years |
|---|---|
| Doors | 85cm x 192cm (6 units) and 161cm x 192cm (1 unit) |
| Eaves height | 221 cm |
| External dimensions (WxD), Metric | 595 cm x 1200 cm |
| Floor | 19 - 20mm thick boards |
| Floor area | 72 m² |
| Material | Slow grown spruce |
| Ridge Height | 305,5 cm |
| Roof | 19 - 20mm thick boards |
| Roof Covering Material | Optional |
| Wall | 80 mm |
| Windows | 70cm x 105cm (2 units) and 138cm x 105cm (4 units) |
| Wood Treatment | Optional |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV-8003





