• Aileniz ve misafirleriniz için kullanabileceğiniz veya home ofisten çalışmaya dönüştürebileceğiniz üç yatak odası.
• Bol miktarda ışık ve kahkaha ile yeni favori mekanınız haline gelebilecek geniş bir yemek ve eğlence alanı.
• Rahatınız için üç banyo ve kolay erişilebilen bir gardırop.
• Şık apeks çatı, dikey kaplama ve çok sayıda pencerenin yarattığı modern ama kompakt bir görünüm.
• Açık havada eğlence için ekstra olarak teras seçebilme olanağı.
ROBERTA'yı tercih ederseniz ilham verici mimarisi ve karşı konulmaz rahatlığı sunan ahşap bir evde sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirmeye hazırlanın. Ferah, aydınlık ve ilham verici yeni bir ev arıyorsanız, bu modern mücevher tüm malzemelere sahiptir. Yüksek kaliteli, yavaş büyüyen kozalaklı ağaç kerestesi sayesinde yapı sağlam ve güvenilirdir ve içeride aileniz ve arkadaşlarınız için büyük ortak alanlardan başlayarak, ortak kullanım alanı olarak hizmet verebilecek daha küçük alanlarla biten tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok fazla alan vardır. hobileriniz için depolar veya odalar.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Eğim Oranı | 15,6° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1600x720 cm |
| Duvar | 44 mm + kaplama |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 8*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 4*70 cm x 105 cm;2*138 cm x 105 cm; 4* 85 cm x 192 cm (vitrin);6* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 250cm |
| Sırt Yüksekliği | 345 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 11 |
| Yaşam alanı | 95,7 m² |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 96 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1879




