• Büyük bir çatı çıkıntısı, şık bir pergola görevi görür ve hayal kurmak veya yıldızları izlemek için gölgeli bir açık alan sağlar.
• Kabini çevreleyen çok sayıda büyük pencere, içerinin bol miktarda doğal gün ışığı almasını sağlar.
• Klasik tarzdaki apeks çatı, genel tasarıma hoş bir son dokunuş katıyor.
Bahçe kabinimiz KING'in bahçe dinlenme alanı için en güzel seçeneklerden biri olduğunu düşünüyoruz. Optimum boyutu, çok sayıda işlevsel özelliği, estetik açıdan hoş görünümü ve bahçedeki dinlenme alanından rahat bir tatil evine kadar çeşitli amaçlara hizmet etme esnekliği nedeniyle müşterilerimiz tarafından da büyük beğeni topluyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 70cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x490 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 1*161 cm x 192 cm (Giriş) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 384cm x 484cm |
| pencereler | 3*70 cm x 105 cm; |
| Saçak yüksekliği | 213 cm |
| Sırt Yüksekliği | 248 cm |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 20 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1081




