Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Binanın uzatılmış dikdörtgen şekli, yapıyı dar bir arazi parçasına sığdırmanıza olanak sağlar.
• Herhangi bir bölme içermeyen açık iç düzen, iç mekan düzenlemesinde tam bir özgürlük sağlar.
• Büyük, tamamen camlı çift kapılar rahat hareket imkanı sağlar ve içeriye bol miktarda doğal gün ışığı girmesini sağlar.
• Kabinin yan tarafında bulunan iki adet çift cam, iç mekanda rahatlık ve aydınlık sağlar.
• Şık çıkıntıya sahip Apex çatı, genel tasarıma büyüleyici bir estetik görünüm katar.
STRONGHOLD ahşap kabinin şık ve klasik görünümü, verimli dil ve oluklu kozalaklı ahşap yapıyla bir araya gelerek uzun ömürlü estetik ve işlevsellik sağlar. Çeşitli aktiviteler için ihtiyaç duyulan alanı ve verimli depolama alanını sağlayarak müşterilerimize işlevsel ve bütçe dostu çözümler sunmaya çalışıyoruz. Tüm yıl boyunca konut konforu için, bu kabinin yalıtımlı bir versiyonunu seçmenizi öneririz; bu şekilde yılın her mevsiminde en üst düzeyde rahatlık ve konforun keyfini çıkarabileceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 20cm (7") |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 300x600 cm |
| Duvar | 44mm |
| İç boyutlar (GxD) | 571x271 cm |
| Kapılar | 161cm x 192cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 284cm x 584cm |
| pencereler | 138cm x 105cm (2 adet) |
| Saçak yüksekliği | 208 cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 19 - 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 18 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV204




