• Rahat bir çalışma masası, sandalye ve raf için mükemmel olan kompakt bir alan.
• Enerjinizi yenilemesi gereken sakinleştirici manzaralar ve doğal ışık için çok sayıda pencere.
• Kusursuz bir çekiciliğe sahip göz kamaştırıcı dikey kaplama ve ayrıca ekstra katman, bahçe ofisi bölmesinde daha konforlu bir deneyim sağlar.
• Dinlendirici molalar ve çevre değişikliği için ekstra olarak teras ekleme olanağı. • Optimum termal konfor için PVC pencereler ve kapılar.
İşe odaklanmak için mükemmel, pratik ama muhteşem bir özel alan mı? Adını siz koyun, bizde var! Bu bahçe ofisi bölmesi, biraz alana ihtiyaç duyduğunuzda sessiz çalışma inzivaları için dekore edilmeye ve kullanılmaya ve ihtiyaç duyulduğunda bir iş arkadaşınızla beyin fırtınası yapmaya hazır bir oda sunabilir. Paranızın tam karşılığını veren sağlam, şık ve kompakt bir yapının keyfini çıkarın.
Isı Yalıtım PLUS
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatıda, yalıtımlı zeminlerde (50 mm) ve duvarlarda (100 mm) kullanılan 150 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu evde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencere ve kapılar bulunmaktadır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları; 150 mm ahşap kirişler (150 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta OSB levha |
| Çatı Alanı | 4 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 215x215cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 140 mm ahşap çerçeve (100 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*85x192 cm; |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*105x192 cm; 1*50x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 3 m² |
| Zemin | 50 mm ahşap temel kirişleri (50 mm yalıtımlı); 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 4 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2443





