• Etkin ısı yalıtımı size tüm yıl boyunca en üst düzeyde konfor sağlar.
• Büyük PVC pencere ve kapılar ilave ısı ve ses yalıtımı sağlar.
• Şık dış kaplama hoş bir son dokunuş sağlar.
Evden çalışma deneyiminizi tamamen yeni bir ortama aktarın! Bu kompakt PREMIUM bahçe odası, rahat bir çalışma alanı oluşturmanıza ve çalışma için gerekli tüm malzemeleri (bir masa, bilgisayar ve bir sandalye) içine sığdırmanıza olanak tanır. Günlük işlerinizi gerçekleştirmek, hobilerinizi gerçekleştirmek veya sadece uzanmak için kendinize huzurlu ve konforlu bir alan yaratın. bahçe alanınız.
Isı yalıtımı
Bu SIPs (Yapısal Yalıtımlı Panel) evi, yaz veya kış aylarında en üst düzeyde konfor sağlayan güvenilir ısı yalıtımına sahiptir. 124 mm duvarlara (iki 12 mm panel arasında 100 mm polistiren levhalar), 174 mm çatıya (iki 12 mm panel arasında 150 mm polistiren levhalar) ve zeminlerde 50 mm XPS yalıtımına sahiptir ve yılın her ayı boyunca sıcaklık ve rahatlık sağlar. yıl.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | Ahşap kaplama + 174 mm SIP paneli |
| Çatı Alanı | 10 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | EPDM Çatı Kaplama Malzemesi |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 241x412 cm |
| Duvar | Ahşap kaplama + 124 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Kapılar | 190cm x195 cm ikili (1 adet) |
| Malzeme | SIP panelleri (Oriented Strand Board (OSB) ve Neopor) |
| pencereler | 88cm x 195 cm (1 adet), 68cm x 104cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 250cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Yaşam alanı | 7,50 m² |
| Zemin | 50mm yalıtım + Laminat |
| Zemin alanı | 10 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV392-2




