• Kabinin yerleşimi 2 yatak odası, geniş bir oturma odası ve bir banyoya bölünmüş olup, yaşam ve dinlenme alanlarınızı verimli bir şekilde ayırmanıza olanak sağlar.
• 20,20 m²'lik yaşam alanı konforlu bir konaklama için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir: geniş bir dinlenme alanı, yemek alanı ve mini mutfak.
• İki adet 9 m²'lik oda, yatak odalarının düzenlenmesi için idealdir.
• Maksimum konforunuz için özel bir banyo alanı.
• Kabini çevreleyen çok sayıda pencere, sürekli doğal ışık akışı sağlar.
Ahşap ev GRETA, doğru miktarda alana sahip olan ve küçük ve orta ölçekli ailelerin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılayan, kişinin bahçe alanına popüler bir eklentidir. Geniş alanı sayesinde güzel bir yazlığa veya konforlu bir yaşam alanı uzantısına dönüştürülebilir. Yüksek kaliteli kozalaklı ağaçtan yapılmış, size uzun yıllar neşe ve heyecan yaşatacak çevre dostu, sağlam ve güvenilir bir çözümdür.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 70 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 890x590 cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 85 cm x 192 cm (3 adet; dahili), 85 cm x 192 cm (1 adet, harici) ve 161 cm x 192 cm (2 adet; harici) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 138 cm x 105 cm (5 adet); 85 cm x 192 cm (2 adet); 70 cm x 105 cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 357,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Yaşam alanı | 44,5 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 54 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1268




