• Binanın ön ve yan tarafındaki geniş kapalı teras, açık havada dinlendirici anların tadını çıkarmak için mükemmel bir ortam sağlar.
• Şık bir balkon – önünüzdeki yeni günün tadını çıkarmak için harika bir yer.
• Tüm aileyle birlikte dinlenmek için ideal alanı yaratmanıza olanak tanıyan geniş bir ana yaşam alanı.
• İkinci kattaki 2 geniş yatak odası tüm sakinlerin maksimum mahremiyetini sağlar.
• Birinci kattaki ayrı bir kompakt oda, ev ofisi veya misafir odası olabilir.
• Size üst düzey konut konforu sağlayan geniş banyo alanı.
Kendinizi ve tüm ailenizi şehrin dışında, daha huzurlu bir ortama taşımanın hayalini mi kurdunuz? Bu güzel ahşap ev AURA, bunu yapmak için mükemmel bir başlangıç olabilir! İç ve dış mekanın mükemmel bir kombinasyonunu sunan ve en yüksek konforu ve dinlendirici bir yaşam deneyimini garanti eden bu ev, ahşap mimari çözümlere ve daha doğal bir yaşam tarzına hayran olan herkes için gerçek bir hayalin gerçekleşmesi olabilir.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 595x1200cm |
| Duvar | 80mm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 2*70 x 192 cm (iç); 2*85x192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2* 70 cm x 105 cm;4* 138 cm x 105 cm;1* 70 cm x 192 cm(balkon kapısı);2* 130 cm x 192 cm(balkon kapısı);1* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı) ); |
| Saçak yüksekliği | 277 cm |
| Sırt Yüksekliği | 520cm |
| Toplam Oda Sayısı | 5 |
| Zemin | 28 mm kalınlığında dil ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 72 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV322





