Modelin Öne Çıkan Noktaları
• Rahatça dinlenmenize ve mahremiyetinizi korumanıza olanak tanıyan 2 geniş yatak odası.
• Rahat aile toplantıları için açık mutfak alanına sahip geniş oturma alanı.
• Klasik tarzdaki çapraz pencereler dış cepheye rahatlık ve ayrıcalık katar.
• Çıkıntılı geleneksel apeks çatı size açık havada gölgeli bir alan sağlar.
• 2 adet geniş yan giriş kapısı gerektiğinde daha açık alan yaratmanıza olanak sağlar.
• En üst düzeyde konfor için iki özel banyo alanı.
Kendinize daha çevre dostu ve daha sürdürülebilir bir yaşam alanı edinmeyi düşünüyorsanız ahşap evimiz LIMOGES size konforlu aile konaklamaları için güzel bir ortam sağlayabilir. Orta veya daha büyük bir evin ihtiyaçlarını karşılayan, konforunuz için birçok ek özellik sunan hoş ve ferah bir ev.
Isı Yalıtımı / BRF (Yapı Yönetmeliğine Uygun)
Bu prefabrik ahşap ev, konut düzeyinde ısı yalıtımına sahiptir. Çatı yalıtımında kullanılan 175 mm kalınlığındaki poliüretan levhalar, yalıtımlı zemin (200 mm) ve duvarlar (120 mm) sayesinde üst düzeyde konut konforu sağlanmaktadır. Bu BRF evinde ayrıca fiyata dahil olan beyaz PVC pencereler ve kapılar bulunmaktadır. İster kısa bir konaklama için geliyor olun ister evinizi ana ikametgah olarak kullanıyor olun, tüm yıl boyunca kendinizi sıcak ve rahat hissedeceksiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm Dil ve Oluk çatı levhaları + 9 mm çatı konstrüksiyonu + 175 mm izolasyon |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 1360x760 cm |
| Duvar | 44 mm + 120 mm poliüretan izolasyon + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 1323x729 cm |
| Kapılar | 1*85 cm x 192 cm (Giriş), 6*85 x 192 cm (iç) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*70 cm x 105 cm;6*138 cm x 105 cm; 2* 161 cm x 192 cm (balkon kapısı); |
| Saçak yüksekliği | 236,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 330,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Zemin | 20 mm Dil ve Oluk döşeme tahtaları + 200 mm izolasyon |
| Zemin alanı | 102,6 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV065-3




