Kompakt, davetkar ve rahat ahşap ev MAX M, çevrenizde yarattığınız güzelliğe hayran kalmanıza olanak tanıyarak, bahçede en sevdiğiniz dinlenme alanı haline gelmek için özel olarak yaratılmış gibi görünüyor. Hatta hafta sonu gelen misafirleriniz veya aile üyeleriniz için geçici bir konaklamaya bile dönüşebilir. Eğer uygun şekilde yalıtılırsa böyle bir ev aynı zamanda bağımsız bir yaşam alanı olarak da hizmet verebilir.
• Evin düzeni üç alana bölünmüştür: ana yaşam alanı, kompakt ikinci oda ve banyo alanı.
• Çapraz pencereli üçlü giriş kapıları mimari tasarıma hoş bir klasik dokunuş katıyor.
• Rahat ve iyi güneş ışığı alan iç mekan sağlayan çok sayıda pencere ve kapı.
• Açık havada rahat bir gölgeli alan sunan şık çatı çıkıntısı.
Son zamanlarda rahat ve şık bir dinlenme alanının hayalini mi kurdunuz? Büyüleyici ahşap evimiz MAX M, güzel bahçenizle çevrili, en yüksek konforun ve kaliteli dinlenmenin keyfini çıkararak huzur içinde dinlenmeniz için size mükemmel bir yer sağlayacaktır. Hobinizi gerçekleştirmek için huzurlu bir ortama, misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz veya yakınınızda bir akrabanızı ağırlayabileceğiniz bir yere ihtiyacınız varsa bu model sizin için muhteşem bir çözüm olabilir!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda, çatı ve zeminlerde kullanılan 100 mm kalınlığında poliüretan levhaların yanı sıra çift duvarlar arasında 100 mm poliüretan levhalar bulunur ve yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlanır.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 750cm x 420cm |
| Duvar | 44 mm + 100 mm yalıtım + 44 mm |
| Kapılar | 1*161x192 cm; 2*70x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*70x105 cm; 3*85x192 cm; 2*138cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 277 cm |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 100 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 31 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV-8006-2




