• Çift kapılı 4 giriş sayesinde odaların herhangi birine kolay erişim.
• Birbirinizle birlikte olmanın keyfini doyasıya çıkarabilmeniz için mini mutfak alanına sahip 15 m²'lik bir oturma odası.
• Göze hoş görünen minimalist, modern tasarım.
• Düz çatı ve çok sayıda pencere, odaların aydınlık ve havadar görünmesine katkıda bulunur.
• Daha uzun konaklamalarda yıl boyu konforu garanti eden 100 mm'lik çepeçevre yün izolasyon.
• Çardak ekleyebilme özelliği, sevdiğinizle birlikte keyfini çıkarabileceğiniz özel, büyüleyici bir dış mekan alanı yaratmanıza olanak tanır.
DIANA ile modern, işlevsel tasarımın rahatlığını keşfedin. Bu sevimli ve kompakt yapı, aile eğlencesi için gereken her şeye sahiptir. Misafirleriniz varsa, iki yatağın sığabileceği kendi yatak odalarına sahip olmaktan ve geniş ortak alanda sosyalleşme olanağından kesinlikle keyif alacaklardır. Bu model aynı zamanda her yönüyle yalıtım ve 10 yıllık garantiyle birlikte geliyor; bu da yapıda kullanılan malzemeler hakkında çok şey anlatıyor. Pitoresk sütunları ve açık havada güzel vakit geçirme vaadiyle çardağı mutlaka kontrol edin.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonu, duvarlarda, çatıda ve zeminde kullanılan, yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlayan 100 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesine sahiptir.| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 34x135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba zıvana levhaları, 100 mm ahşap çıta (100 mm yalıtımlı), 25 mm ahşap çıta, OSB levha; |
| Çatı Alanı | 35 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 8° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 750x420cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve (100 mm yalıtımlı); 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*161 x 192 cm (Giriş kapısı), 1*85 x 192 cm, 1*70 x 192 cm (İç kapılar) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*138x50 cm, 2*138x105 cm, 4*85x192 cm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 223 cm |
| Sırt Yüksekliği | 277 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Zemin | 40-50 mm ahşap temel kirişleri (100 mm yalıtımlı); 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 26,45 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2531





