• Büyük, neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar, alanınızı bol miktarda doğal ışıkla dolduracaktır.
• Binanın uzun ömürlü olmasını sağlayan sağlam ve güvenilir dil ve oluk yapısı.
• Çağdaş estetik görünüm sağlayan modern dikey kaplama.
• Açık havada uzanmak için bir teras kurma olanağı (isteğe bağlı özellik).
Kendinize mutlu ve verimli bir iş yeri yaratın! Çağdaş tarzdan hoşlanıyorsanız, modern tarzdaki binalarımızdan birini seçerek, arka bahçenizde hayallerinizdeki çalışma alanını kurabileceksiniz. Aydınlık, ferah ve muhteşem; PREMIUM bahçe ofisi modellerimizi yaratırken hedeflediğimiz şey buydu. Dış mekan alanınızı genişletmek istiyorsanız bahçe ofisinizi rahat bir terasla yükseltmeyi düşünün.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 610x315 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*85 cm x 192 cm; 1*70cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 18 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2147




