• Çağdaş siyah-beyaz dış cephesi, binayı arka bahçeniz için gerçek anlamda ilgi odağı haline getiriyor.
• SIP'ler (Yapısal Yalıtımlı Paneller) ahşap inşaatı bir sonraki seviyeye taşıyor.
• Rahat bir dinlenme için açık mutfak ve oturma odası alanı.
• Görevler arasında kısa bir şekerleme yapmak veya iyi bir gece uykusu çekmek için rahat bir yatak odası alanı.
• Optimum termal konfor için PVC pencereler ve kapılar.
Minimalist yaşam tarzınız ve istediğiniz aktiviteler için ideal bir alan sağlayan, şık, sıcak ve rahat yalıtımlı bahçe odası ELON'un keyfini çıkarın. Kişisel ihtiyaçlarınıza ayrılmış çağdaş bir alan, iş, hobi veya sanat gibi gerçekleştirmeye karar verdiğiniz her şeye kendinizi hızlı bir şekilde kaptırmanıza olanak tanıyacaktır. ELON'da açık mutfaklı geniş bir oturma alanı, rahat bir yatak odası ve küçük bir banyo bulunmaktadır. Alanı planlayabilir ve çağdaş konutunuzu istediğiniz gibi döşeyebilirsiniz; her şey benzersiz vizyonunuza ve hayal gücünüze bağlıdır.
Isı yalıtımı
Bu SIPs (Yapısal Yalıtımlı Panel) evi, güvenilir ısı yalıtımına sahiptir ve yaz veya kış aylarında en üst düzeyde konfor sağlar. 124 mm duvarlara (iki 12 mm panel arasında 100 mm polistiren levhalar), 174 mm çatıya (iki 12 mm panel arasında 150 mm polistiren levhalar) ve zeminlerde 50 mm XPS yalıtımına sahiptir ve yılın her ayı boyunca sıcaklık ve rahatlık sağlar. yıl.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | Ahşap kaplama + 174 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Çatı Alanı | 31 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | Firestone® EPDM |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 600x500 cm |
| Duvar | Ahşap kaplama + 124 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Kapılar | 3*80x195cm |
| Malzeme | SIP panelleri |
| pencereler | 1*45x95 cm; 4*195x195cm |
| Saçak yüksekliği | 230cm |
| Sırt Yüksekliği | 250cm |
| Toplam Oda Sayısı | 3 |
| Yaşam alanı | 25,9 m² |
| Zemin | 50mm yalıtım + Laminat |
| Zemin alanı | 30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1223-2




