• Zarif asimetrik şekil ve estetik açıdan hoş tasarım, bu modeli gerçekten göz alıcı kılıyor.
• Büyük pencereler ve kapılar bol miktarda gün ışığı sağlar ve çeşitli aktiviteler için rahat bir ortam sağlar.
• Yapıyı işlevsel bir terasla yükseltme yeteneği (isteğe bağlı özellik).
Sürekli olarak yaşam çevrenizi ve genel refahınızı iyileştirmenin yollarını mı arıyorsunuz? Şık ve işlevsel bir bahçe binasına yatırım yapmak, konut konforunuz açısından yapabileceğiniz en iyi seçimlerden biri olabilir. Burayı iş, hobi ve sanat için tek başınıza kullanabileceğiniz bir yer olarak kullanın veya birlikte eğlenceli bir barbekü yaparken misafirleriniz için davetkar bir alan haline getirin.
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı ve zeminlerde ve çift duvarların arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Alanı | 18,1 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 18,5/27,9° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 518x318 cm |
| Duvar | 34 mm + 25 mm izolasyon + 20 mm kaplama |
| Kapılar | 1*161x192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 2*85x192 cm; 1*161x192 cm |
| Saçak yüksekliği | 222,75cm |
| Sırt Yüksekliği | 303,75 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Yaşam alanı | 12,75 m² |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 15 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1831




