• 25 m² iç alan, bina alanının istenilen şekilde düzenlenmesine olanak sağlar.
• Gelişmiş SIPs teknolojisi, etkili ısı ve ses yalıtımı sağlar ve tüm yıl boyunca en üst düzeyde konfor sağlar.
• Açık havada sabah kahvenizin tadını çıkarmak için geniş bir teras kurma yeteneği (isteğe bağlı özellik).
• Çarpıcı, neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar, tüm muhteşem güneş ışığının ofisinizin içine girmesini sağlar.
• Farklı bir görünüm sağlayan çağdaş dikey kaplama.
Bahçe alanınıza sessiz, güneşli ve rahat bir çalışma alanı sağlayacak modern bir eklenti arıyorsanız, PREMIUM bahçe ofislerimiz tam olarak bunun için yaratılmıştır. Modeller, geniş bir yelpazedeki farklı boyut seçenekleri ve stil modifikasyonları ile çağdaş tarzı seven müşterilerimizin ihtiyaçlarını mükemmel şekilde karşılamaktadır. Arka bahçenizde ferah bir bahçe ofisi düzenlemek istiyorsanız kesinlikle tercih edeceğiniz model bu olabilir.
Isı yalıtımı
Bu SIPs (Yapısal Yalıtımlı Panel) evi, yaz veya kış aylarında en üst düzeyde konfor sağlayan güvenilir ısı yalıtımına sahiptir. 124 mm duvarlara (iki 12 mm panel arasında 100 mm polistiren levhalar), 174 mm çatıya (iki 12 mm panel arasında 150 mm polistiren levhalar) ve zeminlerde 50 mm XPS yalıtımına sahiptir ve yılın her ayı boyunca sıcaklık ve rahatlık sağlar. yıl.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | Ahşap kaplama + 174 mm SIP paneli |
| Çatı Alanı | 31 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 10cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | EPDM Çatı Kaplama Malzemesi |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 700x400cm |
| Duvar | Ahşap kaplama + 124 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*195x195 cm |
| Malzeme | SIP panelleri (Oriented Strand Board (OSB) ve Neopor) |
| Minimum Taban Gerekli | 700cm x 400cm |
| pencereler | 2*95x195 cm, 1*195x195 cm |
| Saçak yüksekliği | 235cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Yaşam alanı | 25,30 m² |
| Zemin | 50mm yalıtım + Laminat |
| Zemin alanı | 28 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV391-2




