• Açık havada sabah kahvenizin tadını çıkarmak için teras kurabilme (isteğe bağlı özellik).
• Çarpıcı, neredeyse tavandan tabana pencereler ve kapılar, tüm muhteşem güneş ışığının ofisinizin içine girmesini sağlar.
• 10 m² iç alan – çalışma masası, sandalye ve raf yerleştirmek için fazlasıyla yeterli alan.
• Şık dış kaplama hoş bir son dokunuş sağlar.
Evden çalışma deneyiminizi tamamen yeni bir ortama aktarın! Bu kompakt PREMIUM bahçe odası, rahat bir çalışma alanı oluşturmanıza ve çalışma için gerekli tüm malzemeleri (bir masa, bilgisayar ve bir sandalye) sığdırmanıza olanak tanır. Günlük işlerinizi, hobilerinizi gerçekleştirmek veya sadece uzanmak için kendinize huzurlu ve konforlu bir alan yaratın. bahçe alanınız.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 11 m² |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 415x255 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 1*161cmx192cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*85cmx192cm; 1*70cmx105cm |
| Saçak yüksekliği | 236,25cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,75cm |
| Yaşam alanı | 7,95 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 10 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2180




