• Hemen hemen her arka bahçeye sığacak kompakt yapı.
• Aynı modelin farklı ebatlardaki ürünleri mevcuttur.
• Harika bir dış mekan manzarası için geniş çift kapılar.
• İsteğe bağlı bir teras ekleme ve dinlenme alanını dış mekana genişletme olanağı.
• Şık ve modern bir görünüm yaratan çağdaş dikey dış kaplama.
Evinizden birkaç adım uzakta kişisel bir ev ofisi ayarlayarak günlük rutininizi tamamen değiştirin. Tam konsantrasyon ve huzur için bir yere sahip olun ve daha önce hiç deneyimlemediğiniz bir verimlilikle kendinizi iş görevlerinize kaptırın. Üstelik bu yapılar şık depolama alanları olarak da hizmet verebilir. İhtiyaçlarınıza en uygun boyutu seçin ve bu kompakt binaların sağladığı geniş avantajların tadını çıkarın!
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 135 mm ahşap kirişler; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Çatı Alanı | 5,50 m² |
| Çatı Eğim Oranı | 21°/22° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 214x214 cm |
| Duvar | 34 mm ahşap kütük; 100 mm ahşap çerçeve; 25 mm ahşap çıta (dikey); 25 mm ahşap çıta (yatay); 18 - 20 mm ahşap kaplama |
| Kapılar | 1*130 x 192 cm (giriş kapısı) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*85x192 cm (vitrin) |
| Saçak yüksekliği | 222,8cm |
| Sırt Yüksekliği | 249,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 40 - 50 mm ahşap temel kirişleri; 19 - 20 mm kalınlığında lamba ve oluk levhaları |
| Zemin alanı | 3,30 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV2671





