• Yenilikçi SIP teknolojisi mükemmel ısı ve ses yalıtımı seviyeleri sağlar.
• EPDM çatı kaplaması yapının yüksek performansını, uzun ömürlülüğünü ve sağlamlığını sağlar.
• Büyük, neredeyse tavandan tabana PVC pencereler ve kapılar, ofis alanınızda doğal ışığın keyfini çıkarmanızı sağlar.
• Şık dikey kaplama estetik açıdan hoş bir görünüm sağlar.
Tüm SIPs bahçe ofisi modellerimiz, kahve molalarınızın tadını açık havada çıkarmanıza ve uzanma koltuğunuzda rahatça dinlenmenize olanak tanıyan geniş bir terasla yükseltilebilir. Binanın iç alanını dikkatlice planlayarak kendiniz için gerçek bir vaha yaratabilirsiniz. Daha da heyecan verici olanı, PREMIUM bahçe ofislerimiz doğrudan kullanılmadığında çeşitli işlevlere hizmet edebilir: şık sanat stüdyolarına, atölyelere, hobi odalarına ve daha fazlasına dönüşebilir.
Isı yalıtımı
Bu SIPs (Yapısal Yalıtımlı Panel) evi, yaz veya kış aylarında en üst düzeyde konfor sağlayan güvenilir ısı yalıtımına sahiptir. 124 mm duvarlara (iki 12 mm panel arasında 100 mm polistiren levhalar), 174 mm çatıya (iki 12 mm panel arasında 150 mm polistiren levhalar) ve zeminlerde 50 mm XPS yalıtımına sahiptir ve yılın her ayı boyunca sıcaklık ve rahatlık sağlar. yıl.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | Ahşap kaplama + 174 mm SIP paneli |
| Çatı Alanı | 27 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 10cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | EPDM Çatı Kaplama Malzemesi |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 600x400cm |
| Duvar | Ahşap kaplama + 124 mm SIP paneli + Ahşap kaplama |
| Kapılar | 200cm x 195 cm ikili (1 adet) |
| Malzeme | SIP panelleri |
| Minimum Taban Gerekli | 600cm x 400cm |
| pencereler | 200cm x 195 cm (2 adet) ve 100cm x 110cm (1 adet) |
| Saçak yüksekliği | 235cm |
| Sırt Yüksekliği | 249 cm |
| Yaşam alanı | 21,55 m² |
| Zemin | 50mm yalıtım + Laminat |
| Zemin alanı | 24 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV390-2




