• Büyük, neredeyse tavandan tabana, çift camlı pencereler ve kapılar, iç mekanda bol miktarda doğal ışık ve doğal ısı yalıtımı özellikleri sağlar.
• Büyük çift kapılar, iç alanı genişletmenize ve bol miktarda temiz hava solumanıza olanak tanır.
• Talep üzerine ihtiyaçlarınıza göre ayrı alanlara bölünebilen açık yerleşim planı.
Güzel estetik ve doğal yalıtım özellikleri sağlayan yüksek kaliteli kozalaklı ağaçtan yapılmış CLOCKHOUSE, arka bahçelerinde çevre dostu bir dinlenme alanı oluşturmak isteyenler için cazip bir seçimdir. Bu olağanüstü ahşap kabin modeli, bahçenizin köşesinde dinlendirici bir açık hava oturma odası veya etrafta eğlenceli barbekü partileri yapmak için harika bir yer olarak hizmet verebilir. Hayalinizdeki kabinin avantajlarını yaşayın!
Isı yalıtımı
Temel ahşap ev yalıtımı, evinizi ister yazın ister kış aylarında ziyaret etmeye karar verin, daha uzun konaklamalar için optimum termal konfor sağlar. Bu yalıtım versiyonunda çatı, zemin ve çift duvar arasında kullanılan 25 mm kalınlığındaki yalıtım malzemesi yılın her ayında sıcaklık ve rahatlık sağlıyor.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 10 cm |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 400x300 cm |
| Duvar | 44 mm + 25 mm yalıtım + 44 mm |
| İç boyutlar (GxD) | 380x280 cm |
| Kapılar | 1*130 cm x 192 cm (Giriş) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| Minimum Taban Gerekli | 384cm x 284cm |
| pencereler | 4*60 cm x 144 cm |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 310,5cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 20 mm dil ve oluk levhaları + 25 mm yalıtım |
| Zemin alanı | 12 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV187-2




