• İki adet çift kapı ve büyük pencereler güzel bir estetik sağlar ve mekanınızın gün boyunca bolca ışıkla dolmasını sağlar
• Çağdaş bir görünüm sağlayan şık dış kaplama
• Evin istenilen şekilde düzenlenmesine olanak sağlayan 48 m² iç alan
• Özel banyo alanı
Yaşadığımız yer ve çevremiz bize harika şeyler yapmamız için ilham verebilir; dolayısıyla kendinizi harika mimari estetiğe ve doğal çevreye kaptırmak, daha ilham verici bir yaşam tarzı sürdürmenize yardımcı olabilir. MARINA Modern, detaylara, ferahlığa ve konfora önem verenler için yaratıldı. Aileleri, arkadaşları bir araya getirecek ve günlerinizi birlikte geçirebileceğiniz rahat ve konforlu bir atmosfer sağlayacak evi yaratmaya çalıştık.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Çatı Alanı | 59 m² |
| Çatı Çıkıntısı (Ön, Yan, Arka) | 40 cm |
| Çatı Eğim Oranı | 13,3° |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 800x595 cm |
| Duvar | 34 mm Kalınlığında Ahşap Tomruk + 18-20 mm Ahşap Kaplama |
| Kapılar | 2*331 cm x 192 cm, 1* 85 cm x 192 cm |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 1*246 cm x 192 cm, 1*70 cm x 105 cm, 1*50 cm x 50 cm |
| Saçak yüksekliği | 229,5cm |
| Sırt Yüksekliği | 297 cm |
| Toplam Oda Sayısı | 2 |
| Yaşam alanı | 43,55 m² |
| Zemin | 18-20 mm Kalınlığında Dil ve Oluk Levhaları |
| Zemin alanı | 48 m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV1966




