45 mm kalınlığındaki yavaş büyüyen ladin duvarlar, zarif bir dış ve iç görünüm sağlar. Izgara kabini çift camlı pencere ve kapılarla sunulmaktadır. Ürüne ücretsiz olarak eklenen 5 katlı bitümlü shinglelar için en uygun rengi seçebilirsiniz. Yeşil, siyah, koyu kırmızı ve gri arasından seçim yapabilirsiniz. Vermeniz gereken tek kararın bu olduğunu düşünüyorsanız size bir sürprizimiz daha var. İç mekan atmosferini yaratmak için minderlerin rengini de seçebilirsiniz.
| Ahşap İşleme | İsteğe bağlı |
|---|---|
| Çatı | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Çatı Kaplama Malzemesi | İsteğe bağlı |
| Çürümeye Karşı Garanti | 10 yıl |
| Dış boyutlar (GxD), Metrik | 263cm x 228cm |
| Duvar | 44mm |
| Kapılar | 78cm x 150cm (1 adet) |
| Malzeme | Yavaş büyüyen ladin |
| pencereler | 88cm x 51cm (3 adet) |
| Saçak yüksekliği | 120cm |
| Sırt Yüksekliği | 273cm |
| Toplam Oda Sayısı | 1 |
| Zemin | 18 mm kalınlığında dil ve oluk tahtaları |
| Zemin alanı | 4,5m² |
-
Bu ürün için daha önce yorum yapılmadı.
-
Henüz soru yok
Satın almış olduğunuz ürünü, biz yerinde kurulum ve montaj yapıyoruz. Sizin yapmanız gereken, plan dahilinde zemini ( subasman) hazırlamak. zemini ; beton, bims, bordür, metal olarak yapabilirsiniz.
Örneğin: 50m2 olan bir evi 1 haftada kurulumunu yapıyor teslim ediyoruz. Evin kurulumu + tüm kapı pencereler + taban tahtaları + tavan tahtaları bize aittir. Ahşap kurulumu yapılmış şekilde anahtarınızı teslim ediyoruz.
İşimiz sadece ahşap olduğu için, iç dekorasyon uygulaması yapmıyoruz. Elektrik + su + banyo + mutfak, çatı izolasyon size ait.
( eğer toplu sipariş olursa, çözüm odaklı partner firmalar sayesinde anahtar telimi fiyat da verebiliriz)
Merkezimiz Antalya dır. 1adetli siparişlerde nakliye müşteriye aittir. en az 4 adet ve katları siparişlerde, nakliye firmamıza aittir.
Görüşmeye mi ihtiyacınız var?
Menajerimiz tüm sorularınızı cevaplayacak- Ürün Kodu: AV900
